Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Переглядів: 89

Сьогодні, 27 листопада,  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Маріанни Великохатько відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації за участю голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад. 

На розгляд колегії було винесено три питання: про роботу Кам’янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації.

З першого питання звітував директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іван Правник. Нині в Центрі працює 6 спеціалістів та 15 фахівців із соціальної роботи. Серед основних напрямків роботи Центру — робота з сім’ями, з молоддю, з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, внутрішньо переміщеними сім’ями та учасниками антитерористичної операції, надання психологічних консультацій. На високому рівні налагоджена методична робота Центру та співпраця з комунальним закладом «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

З другого питання звітувала директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Віра Коваль. Як зазначила Віра Вячеславівна, у терцентрі наразі діють 3 структурні підрозділи — відділення соціальної допомоги вдома  № 1 Староушицької зони, відділення соціальної допомоги вдома № 2 Жванецька зона та відділення стаціонарного догляду для тимчасового проживання в смт Стара Ушиця. Згідно зі штатним розписом у 2019 році в територіальному центрі налічується 74 штатних одиниці.

Про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації звітувала головний спеціаліст з питань персоналу апарату адміністрації Аліна М’ялковська. За словами Аліни Олександрівни, сьогодні в структурі Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації функціонує 3 управління, 6 відділів, 1 служба та апарат адміністрації, який налічує 5 відділів та 1 сектор. Гранична чисельність працівників становить 123 одиниці, з яких 27 в апараті адміністрації. Протягом 2019 року з посад звільнено 6 державних службовців, а призначено — 10. До дисциплінарної відповідальності державні службовці не притягувалися.

 

 

 « повернутися до списку новин