ВОНИ ЗЛЕТІЛИ В НЕБО ЖУРАВЛЯМИ...

Дата: 21.11.2019 16:03

Фото без описуСьогодні, 21 листопада, в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулася година пам’яті з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Саме цього дня 6 років тому на майдані Незалежності в Києві почалися події, що згодом увійшли в історію як Революція Гідності. Тієї зими Кам’янеччина втратила двох своїх Героїв — Анатолія Корнєєва та Віталія Васільцова. А скільки їх згодом з Майдану пішли захищати українські кордони на схід і вже там їхнє життя обірвалося! Чиєсь від кулі ворожого снайпера, чиєсь від вогню «Градів», а чиєсь від підступних розтяжок. Усіх тих, хто не повернувся додому із задимленого Євромайдану та фронтового Донбасу, присутні згадали хвилиною мовчання.

Згадав своїх побратимів і голова громадської організації «Учасники АТО» в місті Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі Павло Василенко.

Пам’ять та віра в Україну та свій народ — це те, що нині кожен із нас має зберігати в серці, аби подвиг Героїв Небесної Сотні не був даремним.

Фото без опису    Фото без опису