ПРЕДСТАВНИКАМ ОРГАНАМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ — ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ДОКЛАДНІШЕ

18 листопада в залі засідань Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації відбулася нарада Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпроспоживслужби в Хмельницькій області, в якій взяли участь голови сільських рад району та представники ОТГ.

Тема наради стосувалася розгляду загальних засад діяльності Держпродспоживслужби.

У вступному слові начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Анатолій Лавський ознайомив присутніх із загальними принципами роботи Держпродспоживслужби.

Щодо діяльності відділу з безпечних харчових продуктів та ветеринарної медицини  доповів заступник начальника управління начальник вказаного відділу Василь Павліковський.

Про діяльність відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства розповів заступник начальника управління начальник відділу Олег Чайковський,  а спеціаліст управління Ярослава Дібаєва ознайомила присутніх із діяльністю консультативного центру з питань захисту прав споживачів.