ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ МІКРОПРОЕКТІВ

Дата: 14.11.2019 10:23

Фото без описуХмельницька обласна рада повідомляє, що з 01.11.2019 року розпочато прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.11.2019 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 02.12.2019 року.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти, пов’язані з:

– охороною навколишнього середовища;

– застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

– реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

– збереження історико-культурної спадщини.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад.

Повна інформація про умови проведення Конкурсу та необхідний пакет документів, який має містити поданий мікропроект описаний в тексті «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017  та її додатках (доступна для перегляду та завантаження за цим посиланням: https://microprojects.km-oblrada.gov.ua/).

Звертаємо увагу, що загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, кабінет №238 та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради ekrozvytok@km-oblrada.gov.ua  не пізніше 02 грудня 2019 року.

Повна версія тексту Програми доступна для перегляду та завантаження за посиланням: http://microprojects.km-oblrada.gov.ua/.

Джерело: http://km-oblrada.gov.ua/do-uvagi-usikh-zacikavlenikh-15/.

Для отримання допомоги у підготовці заявок на обласний конкурс мікропроектів та формування проектних ідей звертайтесь до менеджера з питань регіонального розвитку Катерини Cавчук за телефоном: +38(098)4382183, або електронною поштою за адресою: ard.khm.org@gmail.com.

Для отримання додаткової інформації щодо переліку та порядку подання документів звертайтесь до фахівців Хмельницької обласної ради за телефоном:+38(0382)762245.

Додатки ( в електронному варіанті):

- форма заявки з проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку на 5 стор.;

- Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки на 19 стор.