«НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ХЛІБ, ЩО НА СТОЛІ»: ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРНО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 13.11.2019 15:54

Фото без описуПодільський державний аграрно-технічний університет уже впродовж багатьох десятиліть є провідним вишом регіону, який готує спеціалістів агропромислового напрямку. Тож не дивно, що День працівника сільського господарства тут традиційно відзначають урочисто та в широкому колі гостей.

13 листопада актова зала університету з нагоди відзначення професійного свята працівників сільського господарства зібрала в своїх стінах студентів, викладацький склад, випускників вишу минулих років та поважних гостей. Від імені районної державної адміністрації присутніх у залі привітав заступник голови адміністрації Микола Чумак, вручивши представникам викладацького колективу Почесні Грамоти районної Фото без описудержавної адміністрації.

Чимало гарних слів і теплих вітань прозвучало на адресу викладацького та студентського загалу зі сцени університету. Музичні вітання й концертні номери подарували глядачам учасники художньої самодіяльності вишу.

А своєрідним підсумком урочистостей стали слова із пісні, яку виконав народний хор української пісні «Смотрич», — «Нехай святиться хліб, що на столі», які найповніше передають сутність всієї праці біля землі.

Фото без опису    Фото без опису