КАМ’ЯНЕЦЬКІ АГРОВИРОБНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ ЯРМАРКУ, ПРИУРОЧЕНОМУ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 11.11.2019 13:39

Фото без описуВ суботу, 9 листопада,  в м. Хмельницький відбувся святковий ярмарок з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

До участі в ярмарку були запрошені сільськогосподарські та переробні підприємства, фермери, підприємства громадського харчування, підприємці та зацікавлені особи з усієї Хмельниччини.

Кам’янецькі агровиробники також долучилися до заходу та  реалізовували яйця курячі (філія «Птахофабрика «АВІС» ПАТ  «Агрохолдинг Авангард»), сири тверді овечі, бринзу (ВКФ «Пілігрім»), лікарські суміші, чаї (ФОП Прудивус М.П.), саджанці винограду (ФОП Четвертак Фото без описуА.О.), кури, кролі , гуси, качки (ФОП Лис В.М.).

На ярмарку відвідувачі мали змогу придбати найрізноманітнішу сільськогосподарську продукцію,  зокрема яйця, ковбасні вироби, сир,  рибу, овочі, хліб, борошно, крупи, цукор, фрукти, мед, саджанці, сільськогосподарську птицю тощо.