ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 01.11.2019 15:39

Фото без описуВ першу неділю листопада своє професійне свято відзначають люди, які знаходяться найближче до тих, хто знаходиться у важких життєвих обставинах, і першими приходять на допомогу, — працівники соціальної сфери.

Урочистості з цієї нагоди відбулися 1 листопада і зібрали в одному залі соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи та працівників, які забезпечують соціальний захист населення, з усієї Кам’янеччини.

З вітальними словами до присутніх у залі звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько та голова районної ради Віктор Кривак. Свідченням високої оцінки діяльності працівників соціальної сфери стали Почесні Грамоти від районної державної адміністрації та районної ради, які з нагоди професійного свята отримали кращі працівники галузі.

Подякували працівникам соціальної сфери й артисти районного центру культури і мистецтв «Розмай», подарувавши їм у день свята свої щирі пісні.

Фото без опису     Фото без опису