Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

14 ЛИСТОПАДА У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ "ДНІ ПОЛЬСЬКОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ"

Дата: 30.10.2019 09:05
Кількість переглядів: 515

Фото без описуІнформуємо, що 14 листопада 2019 року у місті Києві відбудеться ХІ Міжнародний  форум « Дні польського бізнесу в Україні».

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно – економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно – економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговорено питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Цьогорічний форум традиційно пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON, Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі та Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Проведення щорічного міжнародного бізнес – форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так, у листопаді 2014 – 2018 роках у Києві відбулись І, ІІІ, V, VІІ та ІХ міжнародні форуми «ДНІ ПОЛЬСЬКОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ», а у травні 2015 – 2019 роках у Варшаві були проведені ІІ, ІV, VІ, VІІІ та Х форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ПОЛЬЩІ».

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44, е-mail: offiee@ukrbizpol.org.   

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора