НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ — АВТОМОБІЛІСТАМ І ДОРОЖНИКАМ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Найкращі привітання та щирі побажання лунали сьогодні на адресу   працівників автомобільного транспорту та дорожнього         господарства,  які 27 жовтня відзначатимуть професійне свято.

З нагоди Дня автомобіліста й дорожника до присутніх у залі звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько та голова районної ради Віктор Кривак. Вони побажали автомобілістам і працівникам дорожнього господарства міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і безаварійної роботи та вручили кращим працівникам галузі Почесні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Музичні подарунки автомобілістам і дорожникам району подарували працівники районного центру культури і мистецтв «Розмай».