УВАГА Й ТУРБОТА — НАЙКРАЩІ ПОДАРУНКИ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЗАЛЕЖАТИ ВІД ДАТИ

Дата: 01.10.2019 16:45

Фото без опису

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько разом із головою Староушицької селищної ради об’єднаної територіальної громади Анатолієм Тимчуком та директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Вірою Коваль відвідали Староушицьке відділення стаціонарного догляду для тимчасового проживання.

Мешканцям відділення вручили солодкі подарунки та квіти. А приємним доповненням до свята став концерт, організований

учасниками художньої самодіяльності Староушицького будинку культури.

Фото без описуАле найкращим подарунком для людей поважного віку, безперечно, є увага й турбота. І вони мають бути присутні в житті представників старшого покоління незалежно від дати.