ДІТЯМ — ЛЮБОВ І ТУРБОТУ: НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ФЛЕШМОБ З НАГОДИ ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2019 16:28

Фото без опису   Фото без опису

Відзначення Дня усиновлення 30 вересня, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, має глибокий сенс. Бо ж кому ще так потрібні любов, турбота, віра в людську доброту та надія на краще, як не дітям, котрі залишилися без батьківського піклування? І саме ці почуття вони знаходять у своїх нових сім’ях.

30 вересня з нагоди Дня усиновлення в Довжоцькому НВК відбувся флешмоб, на який були запрошені сім’ї, в яких виховуються прийомні діти, та дитячі будинку сімейного типу.

Фото без описуНа заході були присутні й перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк.

Діти, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, отримали подарунки від районної влади. Продовженням свята стала екскурсія до Старої фортеці та музею мініатюр «Замки України».