ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 26.09.2019 14:53

Фото без описуНаказом Міністерства юстиції України від 14.06.2019 №1801/5 «Про реорганізацію деяких відділів державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі — Наказ про реорганізацію) було утворено Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області, реорганізувавши при цьому шляхом злиття Кам’янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Кам’янець-Подільський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Новостворений відділ є правонаступником відповідних реорганізованих відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

У зв’язку з цим повідомляю, що прийом громадян міста Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району з питань державної реєстрації актів цивільного стану здійснюється Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул.Гунська, 10.