«ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ»: ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ РЯТУВАЛЬНИКИ

17 вересня своє професійне свято відзначають рятувальники. Дата ця вибрана невипадково, адже саме сьогодні православні християни відзначають день ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина». За християнськими віруваннями, цей чудотворний образ захищає від вогню та іншого лиха, а відтак є оберегом усіх рятувальників.

З професійним святом рятувальників  привітав та нагородив Почесними Грамотами районної державної адміністрації заступник голови адміністрації Микола Чумак.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» — саме згідно із  цим гаслом живуть  і працюють рятувальники, ледь не щодня наражаючись на небезпеку та ризикуючи власним життям. Тож професійне свято — це чергова нагоди сказати їм за це «Дякую».