ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 вересня,  в районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови адміністрації Маріанни Великохатько  відбулася нарада  з питань підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України. В робочій нараді взяли участь військовий комісар Кам’янець-Подільського ОМВК Володимир Возний, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Кам’янець-Подільського ОМВК Ігор Павлов, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад району.

Також було проведено обговорення питання роботи аналітичної інформаційно-телекомунікаційної системи «Оберіг», призначеної для ведення адміністративної бази військовозобов’язаних в районі.

По завершенню наради представники військового комісаріату надали керівникам сільських рад та об’єднаних територіальних громад рекламно-інформаційні матеріали щодо військової служби за контрактом в Збройних Силах України.