Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

Дата: 13.09.2019 13:28
Кількість переглядів: 23

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту Детальний план території земельної ділянки площею  8,0000 га, кадастровий номер 6822483300:03:012:0009 на території Кадиєвецької  сільської ради Кам'янець – Подільського району Хмельницької області за межами населених пунктів, щодо подальшої зміни її цільового призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, пов’язаними з користуванням надрами”.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:Детальний план території для подальшої зміни її цільового призначення, для розміщення

та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, пов’язаними з користуванням надрами площею 8 га на території Кадиєвецької сільської ради Кам'янець – Подільського району (за межами населеного пункту) Кам'янець – Подільського району.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кам'янець – Подільська районна державна адміністрація

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  11.09.2019  року  і  триває  до 10.10.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання відбудуться 03.10.2019р. о 10:00 в приміщенні Кадиєвецької сільської ради за адресою с. Кадиївці, вул. Шкільна-1, приміщення сільської ради.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона          навколишнього  природного  середовища» можна у Кадиєвецькій сільській раді щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на WEB-сайт райдержадміністрації: admin@,kprda.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Кам'янець – Подільська районна державна адміністрація. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:  м. Кам‘янець-Подільський, вул. Троїцька, 4. Тел.: (03849) 9-12-61 Контактний e-mail (сайту): zvrda@ukr.net  Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 11.09.2019 по 10.10.2019р.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.