У ЖИТОМИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Дата: 30.08.2019 11:26

Фото без опису3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, де планується проведення ярмарку продукції та виробів декоративно - прикладного мистецтва України та Білорусі, виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції, переговори між представниками українських та білоруських компаній, еко - форум, засідання з питань збільшення взаємної присутності на ринках України і Білорусі сільськогосподарської та іншої продукції, форум та виставка високих технологій, робототехніки, мегатроніки, стартапів та ін.

Додаток: проект Програми проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м. Житомирі 3-4 жовтня 2019 року