ПІДПРИЄМЦІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Представники малого й середнього бізнесу є рушійною силою ринкової економіки. І це твердження доведення не потребує. Тому відзначення Дня підприємця є святом не лише для представників бізнесових кіл, а й для широкого суспільного загалу.

Урочистості з нагоди Дня підприємця України, який традиційно відзначається в першу неділю вересня, відбулися напередодні, 30 серпня. На адресу підприємців Кам’янеччини прозвучало чимало гарних слів і щирих побажань. Насамперед до присутніх у залі засідань райдержадміністрації звернулася перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько. Привітали підприємців також заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Анатолій Лавський та  начальник 6 Державної пожежно-рятувальної частини  майор служби цивільного захисту Сергій Солтисюк.

Виступаючі відзначили та високо оцінили той вагомий внесок, які роблять підприємці Кам’янеччини у соціально-економічний розвиток району, нагородивши окремих представників бізнесу Почесними Грамотами.