Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

НА КАМ‘ЯНЕЧЧИНІ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Переглядів: 73

Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день є новим в календарі пам’ятних дат. Він був встановлений згідно з Указом Президента України від  23 серпня цього року. Дата 29 серпня вибрана невипадково, адже саме цього дня 2014 року відбувся вивід українських військ з Іловайського котла.

На вшанування пам’яті полеглих захисників України в Кам’янець-Подільському районі пройшли відповідні заходи. На всіх адміністративних будівлях на знак жалоби приспущено Державний Прапор. Біля могил загиблих героїв відбулися покладання квітів та богослужіння за упокій душ померлих.

У пам’ятних заходах взяли участь представники Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та актив району, які також поклали вінки і квіти до могил загиблих воїнів.« повернутися до списку новин