З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2019 08:26

Шановні жителі Хмельниччини!

28 років тому здійснилася віковічна мрія українського народу про власну державу. Мрія багатьох поколінь українців, які боролися за право розмовляти рідною мовою, які захищали свою історію та берегли традиції своїх предків.

Український народ – це нація нескорених. Ще Василь Симоненко писав: “Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!”

Є і Українська Держава! Сьогодні нам знову доводиться власним життям захищати Батьківщину від зазіхань ворогів. Проте ми віримо, що разом подолаємо усі негаразди, знайдемо гідні відповіді на виклики часу і житимемо у вільній, єдиній, соборній європейській Україні.

Ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави, яке визнане усім світовим співтовариством.

Пам’ятаймо, що Україна починається з кожного з нас! Миру! Злагоди! Процвітання нашій державі і кожному її жителю!

З Днем Незалежності!

Слава Україні!

З глибокою повагою та найщирішими вітаннями

Володимир КАЛЬНІЧЕНКО,