ПРЕЗИДЕНТА ПРОСЯТЬ СТВОРИТИ МІНІСТЕРСТВО СІМ’Ї ТА ДИТИНСТВА І ВІДПОВІДНИЙ КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Така петиція зареєстрована на офіційному веб-сайті Президента України. Як зазначає її автор Леонід Лебедєв, в останні роки в Україні у державній політиці спостерігається тенденція до нівелювання пріоритетності питань сім’ї та дитинства.

Зокрема, відсутня ідеологія формування культури сімейних відносин та підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Недостатньою є кількість механізмів підтримки сімей, зростає кількість випадків сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей. Також ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах.

Одним із шляхів розв’язання цієї ситуації автор бачить створення окремого Міністерства сім’ї та дитинства, яке буде опікуватися питаннями підтримки сімейних цінностей,  захисту материнства, дитинства та батьківства, а також відповідного Комітету Верховної Ради.

Петиція розміщена за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/69110