Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників ветеринарної медицини

Свій професійний день, ветеринари України, відзначають у другу неділю серпня.

Державна ветеринарна  служба України стоїть на сторожі захисту кожного українця. Від їх кваліфікації залежать добробут і безпека як тварин, так і людей.

Напередодні професійного свята фахівці районної ветлікарні, дільничних лікарень, ветеринарні спеціалісти господарств та інші ветпрацівники приймали вітання, слова шани і подяки від керівників району: заступника голови райдержадміністрації Миколи Чумака та голови районної ради Віктора Кривака. Цього дня фахівцям ветеринарної медицини бажали добробуту, міцного здоров’я, сімейного щастя і злагоди, успіхів у роботі та нових професійних досягнень.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди дня працівників ветеринарної медицини кращих представників галузі було нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.