БУХГАЛТЕРИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 16.07.2019 14:54

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 16 липня, своє професійно свято відзначають спеціалісти, без яких неможлива злагоджена повноцінна робота жодного підприємства чи організації, - бухгалтери.

Урочистості з цієї нагоди відбулися в приміщенні управління фінансів райдержадміністрації. Бухгалтерів Кам’янеччини привітали   голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак та начальник управління фінансів  Олександр Федик. Особливі слова шани та вдячності за десятиліття наполегливої праці в бухгалтерській сфері звучали на адресу бухгалтерів-ветеранів.

З нагоди свята за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм кращі бухгалтери району були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради.