ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 16.07.2019 14:40

16 липня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із заступником голови Миколою Чумаком, начальником відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення Василем Григор’євим, начальником юридичного відділу Оксаною Белік, начальником відділу освіти Оленою Пронозюк, начальником управління соціального захисту населення Петром Середою та в.о. начальника загального відділу Катериною Бойко провів особистий прийом громадян.

Цього дня до Василя Олександровича звернулося п’ятеро жителів Кам’янець-Подільського району. Питання, які були розглянуті під час прийому, стосувалися розподілу  годин у школі, земельних відносин,  допомоги в купівлі (розмитнені) автомобіля, ремонту дороги тощо.

Усім відвідачам були надані відповідні консультації та роз’яснення в межах повноважень районної державної адміністрації.