Відбулася театралізована програма для дітей «Святий Миколай – нас слухняних привітай»

Дата: 19.12.2018 14:59

Відбулася театралізована програма для дітей  «Святий Миколай – нас слухняних привітай»

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуТрадиційно, передвісником новорічно-різдвяних свят є День Святого Миколая Чудотворця. В цей день - 19 грудня, у районному будинку культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості до Дня Святого Миколая. Організаторами святкового дійства стали районна державна адміністрація та районна рада за підтримки народного депутата України Володимира Мельниченка. На свято були запрошені діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з прийомних сімей, та дитячих будинків сімейного типу.

Радість святкового дійства розділили з дітьми голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк.

Фото без описуСвятковий концерт до Дня Святого Миколая, підготовлений працівниками РЦКіМ «Розмай» став гарним подарунком для усіх присутніх. Розважали маленьких учасників свята танцями, піснями, конкурсами та солодкими подарунками.