Засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Дата: 27.02.2019 15:56

Фото без описуСьогодні, 27 лютого в приміщені Кам’янець-Подільської райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії.

На порядок денний засідання було винесено п’ять питань.

Про роботу відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації прозвітував  Віктор Дорож.

Другим питанням порядку денного був Звіт про виконання зведеного бюджету району за 2018 рік. Прозвітував начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району за 2018 рік доповідала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Ольга Чіпізубова.

Також Ольга Миколаївна висвітлила питання, що стосувалося Звіту про виконання Програми підтримки малого і середнього підприємництва у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2018 роки, та доповіла про Проект Програми  підтримки малого і середнього підприємництва у Кам’янець-Подільському районі на 2019-2020 роки.