НА ВИСТАВЦІ "АГРО-2019" ХМЕЛЬНИЧЧИНА ОТРИМАЛА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ

Дата: 07.06.2019 15:47

З 4 по 7 червня 2019 року у м. Києві проходить XXXI Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019». На території Національного Комплексу «Експоцентр України» зібрано біля 1300 компаній із 15 країн світу. Крім того, кожна область підготувала експозицію з власної продукції.

Експозиція Хмельниччини представлена продукцією з майже сорока підприємств області. При цьому Кам’янеччина презентувала продукцію ВКФ «Плігрім»(тверді овечі сири, ковбаса), ПП «Глорія Дей» (олія гарбузова та лляна ), ФОП Прудивус М.П. (лікарські рослини, фіто чаї), ТОВ «Агро – Еко Плюс» (соєва олія, шрот), філія «Птахофабрика» «Авіс» ПАТ «Грохолдинг Авангард»(яйця курячі). Та родзинкою обласної експозиції стала мапа Хмельницької області з мафінів виготовлена ТОВ «Український кристал».

4 червня на відкритті заходу у складі делегації від Хмельницької області прийняли участь голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк та працівники Департаменту, начальники районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку та керівники сільськогосподарських підприємств області.

6 червня в рамках проведення 31-ї Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева вручила директору Департаменту агропромислового розвитку Олегу Омелянюку відзнаку «Золоту медаль Департаменту агропромислового розвитку Хмельниької обласної державної адміністрації в номінації: «За високі досягнення в розвитку агропромислового комплексу області».