"Хвала рукам, що пахнуть хлібом!"

Дата: 15.11.2018 15:30

"Хвала рукам, що пахнуть хлібом!"

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край.

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Кам’янець-Подільського району зібралися 15 листопада в залі районного центру культури і мистецтв «Розмай». З професійним святом аграріїв району привітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко, секретар міської ради Дмитро Васильянов, голова профспілкової організації сільськогосподарських працівників Ганна Височанська, директор Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна Слободян.

У своєму виступі, Василь Олександрович, подякував керівникам господарств, фермерм та трудівникам агропромислового комплексу за відданість хліборобській справі, отримані високі результати та побажав усім присутнім сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я, миру, сімейного затишку і благополуччя.

Кращі працівники галузі були відзначені Почесними Грамотами від народного депутата України Володимира Мельниченка, обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації, міської та районної ради.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю працівників культури та аматорів народного мистецтва району.