Вітання з нагоди Дня людей похилого віку

1 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

Сьогодні з нагоди вшанування людей похилого віку, директор територіального центру райдержадміністрації Павло Довгопол та завідувач відділення соціальної допомоги вдома №1 Староушицька зона Віра Коваль привітали жительку с.Мукша-Китайгородська Яворську Єлізавету Андріївну, 1936 року народження та побажали здоров'я, благополуччя, добра, та довгих років життя.

Адже люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.