Відбулося засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Дата: 26.09.2018 13:09

Відбулося засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

26 вересня у залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Василь Сукач.  У засіданні колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови адміністрації Микола Чумак, керівник апарату адміністрації Віктор Гнатюк, голова районної ради Віктор Кривак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та сільські голови району.

На початку засідання голова райдержадміністрації Василь Сукач привітав та нагородив подарунками чемпіонок світу з пауерліфтингу Анастасію Антонюк, Тетяну Шлопко та тренера районної ДЮСШ відділу освіти,заслуженого тренера України Вадима Воронецького.

Під час засідання було розглянуто 2 питання: «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019рр.» доповів начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Григор’єв. «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року» поінформував присутніх начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації Андрій Мишевський.