Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Щороку у першу неділю листопада працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято.

Це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Людям, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Напередодні цього дня, в РЦКіМ «Розмай» кам'янчан вітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак.

З нагоди професійного свята Почесними Грамотами від народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували районні таланти.