Засідання тридцять третьої сесії районної ради

Дата: 21.12.2018 15:05

Фото без описуСьогодні, 21 грудня  засідання тридцять третьої сесії районної ради VII скликання  розпочалось з нагородження Почесними Грамотами Міністерства оборони України учасників антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областях державними відзнаками.

Участь у засіданні сесії взяли голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, депутати районної ради, начальники служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники ОТГ району.

Фото без описуНа порядку денному розглянули ряд важливих питань, серед яких:

«Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»

«Про районну Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Кам’янець-Подільського району на 2019 рік»

«Про Програму соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2019 рік»

Фото без опису«Про районний бюджет на 2019 рік»

«Про встановлення голові районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2019 рік».

«Про встановлення заступнику голови районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2019 рік».

«Про реорганізацію Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні».

«Про реорганізацію Староушицької районної лікарні № 3».

Фото без описуТридцять третя сесія районної ради пройшла успішно, всі питання які були винесені на порядок денний були проголосовані окрім  питання «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».