НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ ТРИДЦЯТЬ ШОСТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата: 04.06.2019 15:01

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису4 червня  відбулося пленарне засідання тридцять шостої (позачергової) сесії районної ради  VII скликання.

Цього разу депутати зібралися, аби обговорити питання, що стосувалися галузі охорони здоровя району. Йшлося про затвердження   Статуту Орининської  районної  лікарні № 2  в новій редакції;  затвердження організаційної  структури та профілю ліжок  Орининської районної лікарні  №2; передачу окремого майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» на баланс Орининської районної лікарні  №2; про  внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Фото без описуОкрім того, ще на самому початку засідання депутати своїм рішенням внесли зміни в порядок денний, винісши на розгляд сесії ще одне питання – про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Староушицької сільської ради об’єднаної територіальної громади нежитлової будівлі – аптеки.

Після обговорення та плідної дискусії депутати  винесли позитивні рішення за всіма питаннями.