Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРО ПРИПИНЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018/2019 РОКУ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ, ПРОМИСЛОВИХ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ, КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ ТА ЖИТЛОВОГО ФОНДУ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 11.03.2019 14:55
Кількість переглядів: 343

На підставі статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (зі змінами) та з метою економії енергетичних ресурсів, враховуючи стійке підвищення середньодобової температури повітря,

 

1. Припинити 15 квітня 2019 року опалювальний сезон 2018/2019 року для закладів соціально-культурної сфери, промислових, сільськогосподарських, житлово-комунальних підприємств, організацій, установ та житлового фонду району.

 

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М. Чумака та начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації В. Григор’єва.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                      В. Сукач

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора