РЕКВІЄМ ПО НЕБЕСНІЙ СОТНІ

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.  Встановлена ця дата на вшанування пам’яті загиблих на столичному Майдані під час подій зими  2013-2014 років, що увійшли в історію як Революція Гідності.

У районному центрі культури і мистецтв «Розмай»  цього дня  відбулася година пам’яті «Реквієм по Небесній Сотні».  У заході  взяли участь голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації  Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук  та Благочинний Кам’янець-Подільського району Хмельницької єпархії УПЦ капелан Кам’янець-Подільської 48-ї інженерної бригади, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла, митрофорний протоієрей  Олександр Цісар.

Отець Олександр спільно із присутніми здійснив молитву за здоров’я родин загиблих кам’янчан та мир в Україні.