Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У І півріччі виплати за лікарняними листками, допомогу но вагітності та пологах і на поховання отримали 1 млн 658 тис. Осіб

Дата: 03.09.2018 09:47
Кількість переглядів: 374

У І півріччі виплати за лікарняними листками, допомогу но вагітності та пологах і на поховання отримали 1 млн 658 тис. Осіб

Допомогу по тимчасовій втраті працездатності допомогу по вагітності та пологах і на поховання за даними перших шести місяців 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України для 1 млн 658 тис. осіб; Загальна сума видатків склала 5,98 млрд гри.

Компенсація втрати заробітку за час перебування на лікарняному надана понад 1.56 млн застрахованим особам на суму 4,09 млрд грн.Допомогу по вагітності та пологах профінансовано для 87 979 жінок, на що направлено 1,87 млрд гри. Допомогу на поховання від Фонду виплачено за 5 557 випадками на суму 22,5 мли гри.

Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування мшогь усі застраховані - іромадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні..Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а допомоги на поховання - свідоцтво про смерть застрахованої особи.

Порядок отримання матеріального забезпечення з тимчасової втрати працездатності і по вагітності та пологах від ФССУ:

1.      Отриманий в закладі охорони здоров’я листок непрацездатності працівник передає до уповноваженої особи на підприємстві — кадровика, табельника або бухгалтера, для заповнення зворотної сторони листка непрацездатності (визначення страхового стажу застрахованої особи та кількості днів, за які буде надаватися матеріальне забезпечення).

2.      Передача листка непрацездатності на розгляд до Комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (приймається рішення щодо надання матеріального забезпечення).

3.      Розрахунок бухгалтерією страхувальника (роботодавця) суми матеріального забезпечення та оформлення заяви-розрахунку для отримання фінансування від робочого органу виконавчої дирекції Фонду.

4.      Подача страхувальником заяви-розрахунку до робочого органу виконавчої дирекції Фонду за місцем обліку та подальше фінансування такої заяви шляхом перерахування Фондом заявлених коштів на спеціальний рахунок страхувальника.

5.      Виплата страхувальником матеріального забезпечення застрахованим особам у найближчий після дня призначеній допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.

Кам’янець-Подільське відділення

 управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

 України в Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора