Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ МАЙЖЕ 10 МЛН ГРИВЕНЬ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ДЕРЖАВНІ АУДИТОРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-БЕРЕЗНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ

Дата: 08.04.2019 14:46
Кількість переглядів: 375

Фото без описуЗа результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж трьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 12 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже  10 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,6 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 12,6   млн грн, також виявлено порушень законодавства. За їх результатами надано 28 пропозицій. Обєктами контролю виконано 42 пропозиції за наслідками  аудитів проведених в цьому кварталі та у 2018 році.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано       10 фінансових санкції у вигляді   зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,1 млн гривень.За порушення законодавства 12  посадо

Матеріали 7 планових ревізій передано правоохоронним органам, які долучено до матеріалів кримінальних проваджень.

вих осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також за результатами розгляду матеріалів переданих в минулому році розпочато 1  досудове розслідування.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96.
                                                                                                                        Прес-служба Управління Західного офісу

                                                                                                                                   Держаудитслужби в Хмельницькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора