ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КУРСУ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дата: 11.06.2019 14:41

Фото без описуВ рамках проекту ЄС "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" на платформі "Prometheus" Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" (далі – онлайн-курс).

Цей онлайн-курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), та проводиться на безкоштовній основі.

Реєстр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням https://courses.prometheus.org.ua/courses/coursev1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about. По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати.