Місячник  з благоустрою територій населених пунктів району

Дата: 07.11.2018 09:39

Місячник  з благоустрою територій населених пунктів району

Фото без описуВідповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів»,  доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 № 22265/27/1-10 щодо запровадження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, розпорядження голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації від 05.10.2018 № 624/2018-р «Про проведення в районі місячника з благоустрою територій населених пунктів» в районі проводився осінній місячник з благоустрою.

Фото без описуМісячник   відбувся з метою приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, доріг, очистки від побутового сміття берегів водойм, здійснення заходів з прибирання кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць поховань видатних осіб, проведення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очистки та прибирання смуг відведення доріг, автобусних зупинок, очищення систем зливової каналізації та підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.