Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 14:17

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Фото без опису

7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято, до якого причетні люди, які трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві - голови рад, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад, ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії. З нагоди свята, сьогодні, у сесійній залі районної ради  відбувся урочистий захід, який зібрав представників органів місцевого самоврядування району.

У цей святковий день привітали усіх присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, депутат Хмельницької обласної ради Яків Цуглевич, голова міськрайонної профспілкової організації працівників державних установ Віра Чеховська.

Кращих працівників місцевого самоврядування було нагороджено Почесними Грамотами Верховної Ради України, обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради.

Для усіх присутніх, в залі, учасники художньої самодіяльності подарували чудовий святковий концерт.