Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Дата: 19.10.2018 11:04

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості, святом всіх, хто докладає зусиль для розвитку вітчизняних галузевих підприємств, хто своєю наполегливою працею створює та примножує славу України – розвиненої, високотехнологічної держави!

Харчова промисловість відіграє значну роль в економіці Хмельницької області. У загальнообласному обсязі виробництва промислових товарів, продукція харчової промисловості займає понад третину і протягом останніх років питома вага її не зменшується.

Підприємства переробної промисловості працюють у напрямку впровадження нових технологій виробництва, розширення асортименту харчових продуктів, підвищення їх якості, безпечності та конкурентоспроможності.

Вітаючи Вас, шановні працівники та ветерани харчової промисловості, переконаний, що Ви не зупинитесь на досягнутому, будете докладати максимум зусиль для подальшого розвитку та процвітання усіх галузей харчової промисловості.

Бажаємо Вам, Вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів та здобутків.

Нехай Ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України.

З повагою,

директор Департаменту агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Олег Омелянюк