Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

На Кам’янеччині підбивали підсумки спортивного року

Переглядів: 52

Традиційно щорічно в районі підбиваються підсумки спортивного року. Тож 11 січня в залі засідань районної ради підсумовували спортивний рік - 2018.

Кращих спортсменів Кам’янеччини привітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА Віктор Дорож.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Василь Олександрович зазначив, що нині Україна може пишатися військовими, які зі зброєю в руках відстоюють кордони нашої держави на сході, та спортсменами, котрі прославляють її на увесь світ.

Тож уперше голова районної державної адміністрації вручив стипендію кращим спортсменам за підсумками 2018 року. Стипендіатами стали Катерина Валентинівна Ткачук,  Тетяна Григорівна Мельник, Анастасія Вікторівна  Антонюк, Анна Володимирівна  Саламаха, Олександра Олександрівна  Тручок,  Яна Олегівна  Цупа, Каріна Віталіївна Ткачук,  Світлана Владиславівна Бринюк, Крістіна Юріївна  Протасюк та Валерія Сергіївна  Волошина.

У рамках урочистостей грамотами та подарунками народного депутата України Володимира Мельниченка також були відзначені районна команда дівчат —  бронзові призери чемпіонату області з футболу, Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області з настільного тенісу серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти, Максим Стрільчук – срібний призер чемпіонату області з настільного тенісу серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти.

Приєднався до привітань і директор ДЮСШ відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Олег Ковальчук. Від імені усього спортивного загалу Кам’янеччини він подякував народному депутату України Володимиру Мельниченку та керівництву району за всебічну підтримку й допомогу в справі розвитку фізичної культури і спорту.

Найкращі спортсмени Кам’янеччини за підсумками 2018 року були нагороджені грамотами й кубками.

Кращими спортсменами 2018 року з олімпійських видів спорту визнані:

Каріна Ткачук – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Яна Цупа – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Тетяна Арсенюк  – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).

Роман Гуменюк – чемпіон району, кращий гравець чемпіонату району, володар кубка району (футбол).

Андрій Поляков  – срібний призер чемпіонату області (легка атлетика).

Анна Саламаха  – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Денис Кравець – чемпіон області, чемпіон району, вихованець ДЮСШ відділу освіти (волейбол).

Олександра Тручок – срібна призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Ольга Арсенюк  – чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).

 Крістіна Протасюк – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Кращі спортсмени 2018 року з неолімпійських видів спорту :

Катерина Ткачук – МСМК, срібний призер чемпіонату світу серед жінок, рекордсменка світу, вихованка ДЮСШ відділу освіти  (пауерліфтинг).  

Юрій Гаврилюк – чемпіон області (армспорт).

Тетяна МельникЗМС, чемпіонка світу та Європи з жиму лежачи серед жінок (пауерліфтинг). 

Владислав Боднар - чемпіон України (пауерліфтинг).

Сергій Зирчик – чемпіон області (армспорт).

Валентина Загоруйко – МС, чемпіонка України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Анастасія Антонюк – МСМК, чемпіонка світу серед дівчат, чемпіонка Європи, чемпіонка України,  вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Єлізавета Тополюк  –  переможниця Всеукраїнського турніру, бронзова призерка чемпіонату області (футзал). 

Вадим Грисько — переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).

Євген Сидорук   — володар Кубка України, чемпіон області (армспорт).

Кращі спортсмени- юніори:

Володимир Антонюк – КМС, чемпіон України серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Дарія Литвинюк – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).

Світлана Бринюк  – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Андрій Скринськийбронзовий призер чемпіонату України, вихованець СК «Чайка»  (тхеквондо ВТФ).

Вікторія Мафтуляк  – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Максим Стрільчук – срібний призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти  (настільний теніс). 

Володимир Ковбель  – КМС, бронзовий призер чемпіонату України, вихованець СК «Чайка»  (тхеквондо ВТФ).

 Даніїл Медік – КМС, бронзовий призер чемпіонату України, вихованець СК «Чайка»  (тхеквондо ВТФ).

Кращі тренери:

Тетяна Мельник – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу.

Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу.

Микола Чорний — тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

Дмитро Сабадаш — тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

Кращі спортсмени-ветерани:

Ігор Чорний  – переможець Всеукраїнської спартакіади серед науково-педагогічних працівників аграрних вузів, чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол).

Ольга Матковська– чемпіонка області серед ветеранів (шахи, шашки).

Юрій Самборський – бронзовий призер чемпіонату України, переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).

Валентин Борчук – срібний призер чемпіонату району (футзал).

Валентин Дранус – срібний призер чемпіонату області, переможець Всеукраїнської спартакіади серед науково-педагогічних працівників аграрних вузів, срібний призер чемпіонату району (футзал).

Перше місце в огляді-конкурсі на краще спортивне село району посіла Панівецька сільська рада.

 Командою року визнано команду «Фортуна», бронзового призера чемпіонату України серед ветеранів, переможця Всеукраїнського турніру, бронзового призера чемпіонату району, фіналіста Кубка району (футзал).

 

« повернутися до списку новин