Засідання тридцять другої сесії районної ради VII скликання.

Дата: 29.11.2018 13:49

Фото без описуСьогодні, 29 листопада відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради VII скликання. Участь в якому взяли голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, депутати районної ради, начальники служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники ОТГ району

На порядку денному розглянули ряд важливих питань, серед яких:

«Про депутатські запити.»

«Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання від 31 липня 2018 року № 2».

«Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року».

«Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

«Звіт про виконання районної програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012-2017 роки».

Фото без опису «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення на 2019-2023 роки».

«Про затвердження Програми «Харчування дітей» на 2019 рік».

«Про затвердження Програми розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2019-2020 роки».

«Про затвердження районної Програми «Шкільний автобус» на 2019 рік».

«Про внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2021 роки».

«Про внесення змін до Програми розвитку культури та туризму Кам’янець-Подільського району на 2016-2020 роки».

Фото без опису«Про внесення змін до рішення десятої сесії районної ради VI скликання від 23 лютого 2012 року № 23».

«Про внесення змін до Програми боротьби зі злочинністю та забезпеченням охорони громадського порядку в Кам’янець - Подільському районі на 2017-2020 роки».

«Про внесення змін до Статуту районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради».

«Про внесення змін до структури районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради».

«Про внесення змін до складу комісії районної ради VІІ скликання з питань поновлення прав реабілітованих».

«Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року».

Фото без опису«Про звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Тридцять друга сесія районної ради пройшла успішно, всі питання які були винесені на порядок денний були проголосовані окрім  питання «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України».