Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 19.10.2018 13:42

Фото без описуСьогодні, 19 жовтня, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що проводилася у режимі селекторної наради. У засіданні комісії взяли участь голова райдержадміністрації Василь Сукач, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Григор'єв, начальник Кам'янець-Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій Мельник, а також представники від Філії "Кам'янець-Подільська ДЕД" та об'єднаних територіальних громад району.

На засіданні комісії розглянули питання підготовки органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру під час експлуатації об'єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.