Кам’янець-Подільський район долучився до благодійної акції «Готуємо дітей до школи»

23 Серпень 2018, 13:12

DSCN0886В Україні проходить всеукраїнська благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка спрямована на допомогу дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Долучилася до благородної справи й влада Кам’янець-Подільського району.

Так, 23 серпня голова районної державної адміністрації Василь Сукач  разом із народним депутатом України Володимиром Мельниченком та заступником голови районної ради Віктором Єрменчуком зустрілися із маленькими кам’янчанами, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах. Діти отримали портфелі з усім необхідним шкільним приладдям від районної влади та подарунки від народного депутата України Володимира Мельниченка: квитки до розважального центру «Халабуда», де на дітей DSCN0845очікували цікави розваги, смачні страви та солодощі.