Урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної галузі

Дата: 07.09.2018 11:31

Фото без описуНафтова галузь - одна із базових в економіці держави. Працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності роблять усе можливе для забезпечення енергетичних потреб населення району.

7 вересня в приміщенні ПАТ «Хмельницькгаз» представники газової галузі району приймали вітання напередодні професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Цього дня, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк привітав представників цієї галузі та нагородив Почесними Фото без описуГрамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток газопостачання міста та району :

-        Бігун Лілію Анатоліївну – оператора електронно-обчислювальних машин відділу комерційного балансування;

-        Дембицького Геннадія Анатолійовича – слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування групи ВБСГ;

-        Орлова Віктора Ілліча – електрогазозварника групи експлуатації мереж.