ДЛЯ АГРАРІЇВ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР З ЮРИДИЧНИХ ПИТАНЬ

Дата: 30.01.2019 13:22

Фото без опису«Механізми захисту та відновлення порушених прав агропідприємств у сфері державної реєстрації» - саме так звучала тему семінару, що відбувся в залі засідань районної державної адміністрації 30 січня.

Організатором спільного заходу органів юстиції та адвокатури виступило Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

У роботі семінару взяли участь начальник  Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Юлія Пелюх, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Оксана Собищанська, керівник юридичної компанії «Рудик і партнери» Вадим Рудик, представники відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації, аграрії району.

Фото без описуПід час семінару розглядалися питання процедури адміністративного оскарження рішень, дій (бездіяльності) державних реєстраторів нерухомого майна та бізнесу; захисту інтересів агропідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб – підприємців, аграріїв від незаконних дій державних реєстраторів; про Антирейдерський штаб на Хмельниччині як ефективний механізм взаємодії місцевих органів виконавчої влади у сфері захисту від незаконних захоплень підприємств, земельних ділянок та інших об’єктів аграрної інфраструктури.