Голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян

Голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 9 жовтня, згідно затвердженого графіка, голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно з начальником Міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м.Кам’янці-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Антоном Лобуньком, т.в.о заступника керівника апарату, начальником загального відділу Іриною Воронюк, т.в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Оксаною Белік провів особистий прийом громадян.

Основними питаннями з якими звернулися громадяни до Василя Олександровича стосувалися допомоги у оформленні земельної ділянки паю та допомоги у переоформленні спадщини.

Заявникам була надана консультативна допомога та чітке роз’яснення щодо подальших дій у вирішенні питання.