Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щодо проведення обласного конкурсу мікропроектів

Дата: 23.08.2018 13:08
Кількість переглядів: 793

Щодо проведення обласного конкурсу мікропроектів

Фото без описуПовідомляємо, що розпочався прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

 Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.08.2018 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 01.10.2018 року.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти пов’язані з:

- охороною навколишнього середовища;

- застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

- реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

- збереження історико-культурної спадщини.

Фото без описуУчасть у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад.

Звертаємо увагу, що загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради                                            ekrozvytok@km-oblrada.gov.ua

Додаток

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора