Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Переглядів: 471

7 травня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із т.в.о. заступника керівника апарату адміністрації, начальником загального відділу Іриною Воронюк, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надією Сузанською, начальником відділу містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Василем Григор’євим і головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Богданом Байдецьким провів особистий прийом громадян.

Питання, з якими звернулися  жителі району до Василя Олександровича, стосувалися невиплати приватним підприємцем коштів за молоко,  пасажирських перевезень, зруйнованого технікою місцевого агроформування  паркану на території домоволодіння мешканки району та ремонту дороги в с.Кізя-Кудринецька.

У ході особистого прийому усі питання були розглянуті.  Заявникам були надані консультації та роз’яснення щодо подальших дій у вирішенні питань.« повернутися до списку новин