ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ПРАВООХОРОНЦІВ РАЙОНУ

Дата: 04.07.2019 11:27

Фото без описуСьогодні, 4 липня,  помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій  Тимчук, голова районної державної адміністрації Василь Сукач  та голова районної ради Віктор Кривак привітали правоохоронців району із професійним святом – Днем Національної поліції України та побажали успіхів у їхній нелегкій роботі — забезпеченні правопорядку на території Кам’янеччини.

З нагоди свята за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку на території району окремі правоохоронці були нагороджені Почесними Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації  та районної ради.

Фото без описуЗокрема,  Грамотами районної державної адміністрації нагороджено:

Вербицького Едуарда Анатолійовича, дільничного офіцера поліції, майора поліції Кам’янець-Подільського РВП Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області;

Гуковського Сергія Олеговича, дільничного офіцера поліції, старшого лейтенанта поліції Кам’янець-Подільського РВП;

Чабана Володимира В’ячеславовича, старшого оперуповноваженого сектора кримінальної поліції Кам’янець-Подільського РВП;

Соху Дмитра Євгеновича, старшого інспектора-чергового сектора реагування патрульної поліції, лейтенанта поліції Кам’янець-Подільського РВП;

Івануника Владислава Анатолійовича, помічника чергового сектора реагування патрульної поліції, рядового поліції Кам’янець-Подільського РВП Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Фото без опису        Фото без опису